Ben jij nog op zoek naar een origineel cadeau voor de feestdagen? Wij hebben een selectie gemaakt van prachtige, praktische én stijlvolle items. Ideaal voor brildragers die van innovatie, verzorging en kwaliteitsproducten houden!
Hoe kan ik iemand verrassen met een innovatief cadeau?
Wil je uitpakken met innovatiefs? Geef dan een slimme bril zoals de Ray-Ban Meta of Oakley meta cadeau. Met deze high-tech brillen kan je handsfree bellen, filmen en foto’s maken. Je kunt zelfs Meta AI vragen tot hoe laat jouw favoriete winkel open is of inspiratie laten zoeken voor het avondeten. Ben je in het buitenland? Dan vertaalt Meta AI je gesprek live — superhandig voor op reis. Perfect voor wie graag een slimme bril wil kopen of nieuwsgierig is naar Ray-Ban Meta ervaringen. En natuurlijk helpen wij je graag verder met kiezen welke slimme bril het beste bij jou past.
Voor sportievelingen is de Oakley Meta helemaal top: deze bril is compatibel met Garmin en trackt je snelheid tijdens het fietsen, lopen of skiën. Bovendien kan je filmen of zelfs livestreamen terwijl je sport. Het is het ideale sportbril-cadeau, zeker voor wie houdt van handsfree filmen of op zoek is naar een high-tech cadeau.


Wat is een leuk cadeau voor iemand die alles al heeft?
Ken je iemand die alles al lijkt te hebben? Dan is Laquazia een schot in de roos. Deze luxueuze brilspray laat je glazen schitteren én laat een subtiele geur achter. Het is een verfijnd detail dat elke poetsbeurt transformeert tot een wellnessmoment. De prachtige flesjes maken het bovendien een stijlvol geschenk. Je kunt de vier verschillende geuren komen testen in onze winkel!

Hebben jullie iets dat zowel handig al stijlvol is?
Zeker! Onze Zinia suncovers zijn een elegant en handig accessoire voor aan je handtas. Je bergt er je zonnebril veilig en stijlvol in op, handig wanneer dat zonnetje weer achter de wolken verdwijnt. Een perfect zonnebrilaccessoire dat tegelijk functioneel en chique is. Wees er wel snel bij, want er zijn nog maar een paar exemplaren beschikbaar!


Wat is een klein en betaalbaar, maar origineel cadeau?
Een poetssetje met een grote microvezel poetsdoek en reinigingsspray. Het zorgt ervoor dat brillen altijd helder en schoon blijven. We hebben een aantal opties in onze winkel:
- Een ultrasoon badje: Dankzij ultrasone trillingen wordt een bril grondig gereinigd, zelfs op plaatsen die je met de hand niet kunt bereiken. Het is een verrassend nuttig apparaat dat dagelijks plezier oplevert. Tip: je kan ook juwelen reinigen in dit apparaat!
- Navulbare brilspray: een klein cadeautje waar je oneindig veel plezier aan beleeft. Als hij leeg is, kan je hem gratis komen bijvullen in onze winkel.
- Brillenbad: Bril, poetsproduct en water in het bad en schudden maar. Een brillenbad zorgt ervoor dat je hele bril weer opgefrist wordt.
- Grote microvezeldoek: omdat een kleintje soms gewoon niet genoeg is.
Tip: mix and match een aantal onderhoudsproducten en maak er zelf een mooi cadeaupakket voor brillendragers van in onze winkel!
Welk cadeau geef ik als ik niet precies weet wat iemand wil?
Twijfel je? Kies voor een cadeaubon! Daarmee geef je vrijheid in keuze en toch een persoonlijk gebaar. Ideaal voor elke brillendrager of voor wie een last-minute kerstcadeau zoekt. We verpakken je cadeaubon feestelijk of net heel neutraal, zoals jij het graag wil. En het leukste: je kunt je cadeaubon bij ons in de winkel zelf schrijven.
Wij wensen jullie fijne feesten en een helder nieuw jaar!
Erwin, Isabelle, Raf, Gitte en natuurlijk Nigel